+389 70 234 626 [email protected]

ЕУРОГЛАС СЕ ГРИЖИ ЗА ВАШАТА БЕЗБЕДНОСТ

КОМПЛЕТНА ПРОТИВПОЖАРНА ОПРЕМА ЗА ВАС И ВАШИТЕ ОБЈЕКТИ

Авто стакла

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque

Механизми за авто стакла

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque

Да се запознаеме

Еуро Глас е компанија која се занимава со замена и поправка на ветробрански стакла на сите видови моторни возила, како и замена и поправка на сите видови рачни и електрични подигнувачи на автомобилски стакла.

Располагаме со свој лагер на голем број типови авто стакла за сите видови на патнички и товарни возила. Вградените авто стакла ги поседуваат сите сигурносни сертификати, а одредени авто стакла имаат и дополнителна UV заштита.

Исто така располагаме и со лагер на механизми и резервни делови за рачно и електрично подигнување на странични авто стакла за сите типови возила.

Но нашиот делокруг не завршува со автостакла и механизми. Како нов член на нашето семејство е комплетната палета на противпожарна опрема која ќе ви биде од исклучителна помош во домот, деловните простории и вашите моторни возила.

Лидер во бизнисот со авто стакла и механизми

Авто стакла

Механизми за авто стакла

“Клиентите ја напуштаат нашата локација услужени и задоволни од нашата услуга. Некои од нив напишаа зборови на благодарност.”

“Услугата што ја добив во Еуроглас беше топ. Квалитено, пријателски и цените беа повеќе од пристојни. Ги препорачувам со целото мое срце.”

“Ми ги препорачаа како врвни и пред се чесни. Ја послушав препораката и со автомобилот отидов да ми го сменат ветробранското стакло. Не се покајав.”

“Во Еуроглас ми го поправија механизмот за страничното стакло на вратата. Да не беа тие, јас сеуште немаше да можам да отворам прозор од левата врата.”

Контактирајте нѐ

 

+389 70 234 626

+389 78 226 468

+389 2 2611 031

Локација

Бул.Никола Карев бб, Скопје, Македонија

Електронска пошта

[email protected]

Работно време

Понеделник – Сабота
08 – 17 часот

Пратете ни порака